Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne

Nabídka vína pro firmy

 
Staňte se našimi pravidelnými zákazníky, nakupujte kvalitní italská vína v internetovém obchodu VinoDoc.cz. Při objednávce nad 50 000 Kč dostanete z ceny vín okamžitou slevu 10%.

 

Víno jako firemní dárek

Víno je vhodný dárek, kterým lze udělat radost klientům, zákazníkům nebo zaměstnancům. Máme v nabídce širokou paletu více než 300 vín různých stylů, za ceny, za které se vína prodávají přímo v Itálii. Bílá, růžová i červená vína, specialitou našeho internetového obchodu je široká nabídka špičkových šumivých vín Prosecco.

Jsme připraveni pomoci s výběrem a navrhnout ten správný dárek dle Vašeho cenového očekávání. Nabízíme vína se skvělým poměrem ceny a kvality, od levnějších položek až po nejvyhlášenější vína z Toskánska či Piemontu. Do kategorie luxusních darů mohou patřit vína jako Vino Nobile di Montepulciano, Chianti Classico, Brunello di Montalcino nebo kultovní vína Ornellaia a Sassicaia.

 

Odečtěte si víno z daní

Pokud víno hodláte věnovat darem, lze si ho jako propagační předmět, odečíst z daňového základu. Podle platné legislativy je dar ve formě tichého vína (do 500 Kč bez DPH za kus - včetně označení logem a balení) jako drobný reklamní a propagační předmět daňově uznatelným výdajem a Vaší firmě tak vzniká nárok na odpočet DPH.

 

Víno jako součást firemní akce nebo večírku

Jsme připraveni sestavit nabídku vín přesně na míru Vaší firemní akce. Vína doporučíme dle charakteru události nebo s ohledem na doprovodnou gastronomii.

 

Vybírejte z široké palety vín

VinoDoc.cz disponuje největší nabídkou italských výběrových vín v ČR. Seznamte se s nabídkou 50 italských vinařství prostřednictvím našeho internetového obchodu, nebo nás kontaktujte na:

 

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.