Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne

O vinodoc

O Vinodoc

VinoDoc.cz je on-line vinotéka, která je věnovaná výhradně výběrovým vínům z Itálie. Vybraná vína si můžete objednat v našem internetovém obchodě.


Název VINODOC byl pro náš internetový obchod zvolen záměrně. DOC (vyslovuje se „dok“) je zkratka, kterou se v Itálii označují kvalitní vína s kontrolovaným původem podle italského vinařského zákona (celé znění je Denominazione di Origine Controllata).

Cílem našich stránek je přiblížit návštěvníkům z řad široké veřejnosti svět velkých vín. Všechna námi nabízená vína byla autenticky popsána profesionály v oboru, což by mělo být pro naše zákazníky vodítkem při jejich výběru. Naší snahou je psát obsah stránek populárně naučnou formou a ve výsledku zajistit našim zákazníkům nákup vín za takovou cenu, ve které se jeho dovoz promítne zcela minimálně.

Součástí projektu VinoDoc.cz je i blog, který bude návštěvníky těchto stránek postupně seznamovat vyprávěcí formou s vinařskými regiony celého Apeninského poloostrova, s jeho vinaři a víny vyrobenými až z tisícovky odrůd révy vinné. Je třeba mít na paměti, že mnohé roztodivné odrůdy se nepěstují nikde jinde na světě! Články blogu nebudou zapomínat ani na kulturu jídla a pití a přinesou vypovídající obrazy ze života tohoto temperamentního a fascinujícího národa.

 

KONTAKT

Telefonní kontakt: 296 365 786
Hot-line linka: 773 348 743
E-mail: info@vinodoc.cz

 

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.