Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Brachetto d'Acqui DOCG
Tosti
Brachetto d
VÝPR.

Brachetto d'Acqui DOCG

Tosti
Toto víno pochází z několika přísně vymezených vinic vinařských zón provincií Asti a Alessandria. Ve skleničce osloví světle rubínovou barvou s granátovými odlesky a krémovou pěnou na hladině. Velmi aromatická ovocitá vůně typická pro odrůdu Brachetto připomíná modré muškátové hrozny, brusinky a lesní jahody s nádechem limetky. Bohatá pěna, opulentní projev a ovocná svěžest s dlouhým dozníváním dělají toto víno velmi zajímavým.
Doporučení v gastronomii: Krémové ovocné dezerty, popř. také z bílé čokolády, sorbety, zmrzlina, ovoce.
Odrůda:Brachetto
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:6,5%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:skladem
Běžná cena v obchodech: 260 vč. DPH
Naše cena:260 Kč vč. DPH 195 Kč vč. DPH
DPH:21%
Ušetříte: 65 Kč
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Krémové ovocné dezerty, popř. také z bílé čokolády, sorbety, zmrzlina, ovoce.
Odrůda:Brachetto
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:6,5%

Recenze Brachetto d'Acqui DOCG

Více o vinařství
Tosti
Vinařství Tosti píše svoji historii již dvě století. Od roku 1820 se v Canelli, kolébce odrůdy Moscato Bianco, v srdci provincie Asti, zabývá již sedmá generace rodiny Bosca produkcí tichých a šumivých vín. Je to dědictví kultury a tradice, které vedlo k identifikaci těch nejlepších vinohradnických poloh a metod pro zpracování hroznů. Vinařství Tosti je hrdé na své zákazníky, kteří k nim přicházejí ze 35 zemí světa a jejich vína pravidelně získávají vysoká ocenění jak v Itálii, tak na zahraničních soutěžích vín. Export do Evropy a zejména do USA započal již v 50. letech minulého století a firma v roce 1976 otevřela druhou výrobní halu, rovněž v Canelli. Majitel: Giovanni Bosca Enolog: Alberto Alciati Roční produkce: 15 milionů lahví Rozloha: 10 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.