Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Cannonau di Sardegna "Foras" DOC 2016
Sardus Pater
Cannonau di Sardegna "Foras" DOC 2016
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Cannonau di Sardegna "Foras" DOC 2016

Sardus Pater
Velmi pěkné víno vyrobené ze starých keřů, mají v průměru 80 let. Barva ve skleničce je hluboce rubínová. Ve vůni pak víno potěší komplexní paletou tónů drobných peckovin, blum, švestek a třešní, nechybí náznak tónů připomínajících tymián. Chuť je bohatá, s krásně zaoblenými tříslovinami a příjemnou svěžestí. Tohle víno se prostě moc dobře pije a jeho delší dochuť vybízí k dalšímu napití.
Doporučení v gastronomii: T-bone steak (florentský biftek), šťavnatý a málo propečený.
Hodnocení zákazníků*****
Recenze (3)
Odrůda:Cannonau
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:14%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:skladem
Naše cena: 295 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: T-bone steak (florentský biftek), šťavnatý a málo propečený.
Odrůda:Cannonau
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:14%

Recenze Cannonau di Sardegna "Foras" DOC 2016

  • Igor, Přidáno: 28.3.2018 14:16
    3.65/5 Tmavě rubínová barva se znatelnými granátovými okraji. Intenzivní a zároveň elegantní buket černého ovoce a višní v čokoládě. S časem a teplotou se objevují také těžší tóny. Na patře je víno stále trochu svíravé, ale časem se zakulatí. Se svou višňovo ostružinovou chutí je svým způsobem elegantní už nyní. Střední, až dlouhý pevný závěr. 14% alk.
  • Michal, Přidáno: 20.10.2017 08:50
    Velice dobre vino s plnym telem a dobrou strukturou trislovin. Zatim nejlepsi koupe ze vzorku, ktere jsem od VinoDoc ochutnal.
  • Kostková, Přidáno: 14.3.2016 21:12
    velmi dobré, poměr cena výkon
Více o vinařství
Sardus Pater

Vinařství Cantine Sardus Pater vzniklo v roce 1949 jako družstvo specializující se na zpracování hroznů a výrobu vína z odrůdy Carignano. Nyní se může pochlubit přibližně 200 členy, kteří obhospodařují vinice z celkové rozlohy 250 hektarů. První vína byla uvedena do oběhu v roce 1955. Hlavní sídlo firmy se nachází na malém ostrově Sant'Antioco v provincii Carbonia-Iglesias na jihozápadě Sardinie. Vinice mají v průměru 50 let stáří. V roce 1994 byla poprvé vysazena odrůda Vermentino, která dává na Sardinii vynikající bílá vína. Později začalo družstvo vyrábět vína z malého množství odrůd Cannonau, Monica a Moscato.

Symbol zobrazený na všech lahvích sortimentu je mince z dob římské éry „sardus pater“, což v překladu doslova znamená „otec Sardů“. Zároveň jsou na etiketách každého druhu vína zobrazeny artefakty, které představují postupné archeologické nálezy v okolí sídla vinařství.

Prezident: Raffaello de Matteis
Enolog: Dino Dini
Konzultuje: Riccardo Cotarella
Roční produkce: 600 000 lahví
Rozloha: 250 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.