Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Carignano del Sulcis "Is Solus" DOC 2017
Sardus Pater
Carignano del Sulcis "Is Solus" DOC 2017
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Carignano del Sulcis "Is Solus" DOC 2017

Sardus Pater
Toto Carignano pochází z vinice vysazené nedaleko moře a stáří keřů dosahuje v průměru 70 let. Ve skleničce je krásně rubínové, působí noblesním dojmem, vůně je intenzivní, s tóny drobných peckovin, středomořských bylinek s nádechem čokolády a lékořice. Na patře je dobře strukturované s čistými ovocnými tóny a pěknými tříslovinami. Celek působí vyrovnaně a harmonicky.
Doporučení v gastronomii: Výborně se hodí k těstovinám s pikantní omáčkou.
Hodnocení zákazníků*****
Recenze (2)
Odrůda:Carignano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:14%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:skladem
Naše cena: 270 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Výborně se hodí k těstovinám s pikantní omáčkou.
Odrůda:Carignano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:14%

Recenze Carignano del Sulcis "Is Solus" DOC 2017

  • Kateřina, Přidáno: 2.11.2017 12:18
    Nádherná hluboká barva, vůně dle našeho názoru spíše jemná a ovocná. Chuťově vyrovnané, ale nikterak výrazné. K jídlu bylo dobré, samotná sklenička večer už tolik neoslnila.
  • Žák, Přidáno: 8.7.2015 08:13
    Tento ročník 12 je opravdu moc pěkný.Mohu jen doporučit. Tradičně krásná barva, jená ušlechtilá vůně předem a zvolna a příjemně doznívající dochuť po každém doušku. Velmi dobré pocity.
Více o vinařství
Sardus Pater

Vinařství Cantine Sardus Pater vzniklo v roce 1949 jako družstvo specializující se na zpracování hroznů a výrobu vína z odrůdy Carignano. Nyní se může pochlubit přibližně 200 členy, kteří obhospodařují vinice z celkové rozlohy 250 hektarů. První vína byla uvedena do oběhu v roce 1955. Hlavní sídlo firmy se nachází na malém ostrově Sant'Antioco v provincii Carbonia-Iglesias na jihozápadě Sardinie. Vinice mají v průměru 50 let stáří. V roce 1994 byla poprvé vysazena odrůda Vermentino, která dává na Sardinii vynikající bílá vína. Později začalo družstvo vyrábět vína z malého množství odrůd Cannonau, Monica a Moscato.

Symbol zobrazený na všech lahvích sortimentu je mince z dob římské éry „sardus pater“, což v překladu doslova znamená „otec Sardů“. Zároveň jsou na etiketách každého druhu vína zobrazeny artefakty, které představují postupné archeologické nálezy v okolí sídla vinařství.

Prezident: Raffaello de Matteis
Enolog: Dino Dini
Konzultuje: Riccardo Cotarella
Roční produkce: 600 000 lahví
Rozloha: 250 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.