Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Langhe Nebbiolo "Perbacco" DOC 2012
Vietti
Langhe Nebbiolo "Perbacco" DOC 2012
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Langhe Nebbiolo "Perbacco" DOC 2012

Vietti
Rubínový odstín. Štědrost ovoce, koření, bylinek, zejména máta a tvrdé bonbony zaútočí na naše čichové smysly. Vůně vykazuje pozoruhodnou intenzitu, která přechází na elegantní patro, které je mocné u mladého vína a dosahuje finesy a elegance s věkem.
  • Gambero Rosso**
  • Bibenda (AIS)***
Doporučení v gastronomii: Dušené hovězí roštěnky na hříbkách.
Odrůda:Nebbiolo
Zrání:24 měsíců v dubových sudech
Obsah alk.:14,5%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Dostupnost:poslední 2 kusy
Naše cena: 480 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Dušené hovězí roštěnky na hříbkách.
Odrůda:Nebbiolo
Zrání:24 měsíců v dubových sudech
Obsah alk.:14,5%

Recenze Langhe Nebbiolo "Perbacco" DOC 2012

Více o vinařství
Vietti
Historie rodiny Vietti sahá až do 19. století, nicméně to bylo patriarcha Mario Vietti, jenž jako první v roce 1919 sjednotil různé rodinné zemědělské aktivity, které propojil s pěstováním výběrových hroznů na stanovištích prvotřídní bonity, ze kterých začal produkovat víno. V roce 1952 pak Alfredo Currado, manžel Mariovy dcery Luciany, vytvořil jedno z nejvěhlasnějších vinařství v Piemontu a přičinil se o to, že se stalo jedním z prvních výrobců, které se zaměřilo na vývoz do USA. Alfredo je také známý jako tzv. „duchovní otec“ odrůdy Arneis, jenž propagoval tento téměř zapomenutý bílý kultivar původem z podoblasti Roero. Alfredův zeť, Mario Cordero, který se připojil k rodinnému podniku v roce 1983, se začal starat o marketing a prodej. V roce 1990 jeho syn Luca převzal vedení a se zahraniční praxí a zkušenostmi z Bordeaux a Kalifornie, pokračuje v duchu opravdového rodinného vinařství. Majitel: Luca Currado a Mario Cordero Enolog: Luca Currado Roční produkce: 250 000 Rozloha: 37 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.