Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Lugana DOC Brut Metodo Classico 2011
Olivini
Lugana DOC Brut Metodo Classico 2011
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Lugana DOC Brut Metodo Classico 2011

Olivini
Šumivé víno z odrůdy Trebbiano di Lugana, vyrobené tradiční metodou druhotného kvašení v láhvi. Víno zraje minimálně 30 měsíců na kvasnicích. Ve vůni se objevují jemné tóny briošky, zlatá jablíčka, tropické ovoce nebo květinové tóny. Chuť je svěží, ovocná a krémová zároveň, s příjemným perlením. Víno působí perzistentním a plným dojmem. Elegantní bublinky pro slavnostní chvíle.
Doporučení v gastronomii: výborné jako aperitiv, předkrmy s chřestem nebo vejci, pokrmy s rybím masem.
Odrůda:Trebbiano di Soave
Zrání:klasická metoda kvašení v uzavřené láhvi
Obsah alk.:12,5%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Dostupnost:skladem
Naše cena: 450 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: výborné jako aperitiv, předkrmy s chřestem nebo vejci, pokrmy s rybím masem.
Odrůda:Trebbiano di Soave
Zrání:klasická metoda kvašení v uzavřené láhvi
Obsah alk.:12,5%

Recenze Lugana DOC Brut Metodo Classico 2011

Více o vinařství
Olivini

Historie rodinného vinařství Olivini se začala psát v roce 1970, když se Giuseppe, patriarcha rodiny, rozhodl vytěžit maximum z potenciálu, jenž mírně zvlněná krajina s nádherným výhledem na jezero Garda skýtá a zároveň vyzdvihnout svou produkci vína na profesionální úroveň. Dnes toto rodinné vinařství vedou Giuseppova vnoučata Giorgio, Giordana a Giovanni, kteří jdou ve šlépějích svých rodičů Grazielly a Giulia a v tradici, kterou zavedl Giuseppe. Do této vize se nyní rovněž zařazuje enolog vinařství Antonio Crescini, který se k rodinnému vinařství připojil v roce 1999. Firma zavedla do vinařské produkce moderní vybavení a pomocí pravidelných investic neustále instaluje nové technologie ve výrobě a sklepním hospodářství. Nepřehlíží se žádný detail týkající se vinohradnictví a vinifikace. Podnik má svoji vlastní školku, kde se pěstují a připravují podnože pro štěpování a selektují vhodné klony k výsadbě, veškeré vinohradnické práce jsou prováděny manuálně, ručně sklizené hrozny se pečlivě třídí a z nich vyrobené víno je lahvováno a atraktivně adjustováno v elegantně vyhlížející konečný produkt. V posledních letech se vinařství Olivini zaměřuje především na vína vyrobená z odrůdy Trebbiano di Lugana, která se pěstuje v nejlepších polohách a na starých keřích. Výsledkem jsou vysoce kvalitní vína, která vynikají aromatikou a perfektní vyvážeností mezi cukry a kyselinkou.

Majitel: Rodina Olivini
Enolog: Antonio Crescini
Roční produkce: 130 000 lahví
Rozloha: 26 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.