Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Primitivo Puglia IGT 2015
Polvanera
Primitivo Puglia IGT 2015 
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
HIT

Primitivo Puglia IGT 2015

Polvanera
Mladistvě vyhlížející víno, hluboké rubínové barvy s fialovými odlesky. V jeho elegantní a intenzivní vůni objevíte zejména tmavé bobulové ovoce, jako višně, brusinky nebo ostružiny, doplněné o kořenité tóny hřebíčku nebo svěžest divoké máty. Ač mladé, víno je až překvapivě sametové, hebké, s chutí ho budete povalovat po jazyku. Díky zrání v nerezových sudech si víno zachovává svěží ovocný charakter, je dlouhé, s příjemnou dochutí.
Doporučení v gastronomii: Jehněčí kotlety s hráškovým pyré.
Hodnocení zákazníků*****
Recenze (1)
Odrůda:Primitivo
Zrání:9 měsíců v nerezových tancích
Obsah alk.:13,5%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Dostupnost:skladem
Naše cena: 290 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Jehněčí kotlety s hráškovým pyré.
Odrůda:Primitivo
Zrání:9 měsíců v nerezových tancích
Obsah alk.:13,5%

Recenze Primitivo Puglia IGT 2015

  • Miloš, Přidáno: 31.8.2016 08:00
    ovocité, jemné, hebké
Více o vinařství
Polvanera
Projekt vinařství Polvanera vznikl v roce 2003, kdy se Filipo Cassano rozhodl navázat na dlouhou rodinnou zemědělskou tradici a zahájil ambiciózní projekt zaměřený na zvyšování prestiže odrůdy Primitivo. Z tohoto důvodu koupil a obnovil starou farmu v Gioia del Colle s významnými výsadbami velmi starých keřů Primitiva. Název Polvanera je odvozen od tmavě hnědé až černé půdy, která je typická pro okolní vinice. Celkem vinařství disponuje 35 hektary ekologicky obhospodařovaných vinohradů, organicky certifikovaných od roku 2008. Díky precizní práci ve vinohradech a vášni, kterou Filipo Cassano odrůdě Primitivo věnuje, se jeho vinařství ve velmi krátké době stalo uznávanou značkou na mezinárodní scéně. Majitel: Filipo Cassano Enolog: Filipo Cassano Roční produkce: 200 000 lahví Rozloha: 35 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.