Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Ravenna Bianco "Ceregio" IGP 2017
Fattoria Zerbina
Ravenna Bianco "Ceregio" IGP 2017
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Ravenna Bianco "Ceregio" IGP 2017

Fattoria Zerbina
Krásně svěží bílé víno odrůdy Trebbiano. Ve vůni připomíná zralé citrusy, bílou hrušku nebo meruňky. Nechybí ani svůdné tóny bílých květů. V ústech je víno lehčí, vyvážené, díky nižšímu alkoholu až nebezpečně pitelné. Pikantní kyselina dobře doplňuje hravou ovocnost vína, s tóny citrónové kůry, žlutého melounu nebo meruňky. Energické suché víno s delikátním středomořským charakterem.

Doporučení v gastronomii: Chřestové rizoto nebo špagety Aglio Olio

Hodnocení zákazníků*****
Recenze (1)
Odrůda:Trebbiano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:11,5%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:pozor, poslední kus
Naše cena: 230 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Chřestové rizoto nebo špagety Aglio Olio

Odrůda:Trebbiano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:11,5%

Recenze Ravenna Bianco "Ceregio" IGP 2017

  • Matej, Přidáno: 21.11.2017 00:30
    Nápadité bílé víno které mne nejvíce zaujalo příjemnou pytelnosti a příjemným hořkým zakončeným, které mi překvapivě velmi vyhovovalo. Na rozjezd či k těstovinovému salátu skvělá volba.
Více o vinařství
Fattoria Zerbina

Příběh vinařství Fattoria Zerbina začal v roce 1966, kdy Vincenzo Geminiani koupil farmu stejného jména a rozhodl se v rámci jejích pozemků vysadit první vinohrady. Zásadním milníkem v historii vinařství je rok 1987, kdy se výroby vín ujala vnučka Vincenza Geminianiho Cristina. Ta studovala enologii na univerzitě v Bordeaux a v Miláně. Pod jejím vedením se vinařství rychle vyprofilovalo jako jedno z nejlepších regionu Emilia-Romagna a samotná Cristina je považována za jednu z nejtalentovanějších vinařek Itálie. Vinařství dnes disponuje 29 hektary vlastních vinic, na kterých jsou vysazeny odrůdy Trebbiano, Chardonnay, Albana, Sangiovese nebo Cabernet Sauvignon. Krásná a elegantní vína Fattoria Zerbina postavená na odrůdě Sangiovese si zamilují nejen fanoušci Chianti. Fattoria Zerbina patří mezi absolutní špičku vinařské Itálie, a to navzdory tomu, že se region Emilia-Romagna netěší stejné prestiži jako Toskánsko nebo Benátsko. Zerbina je respektovaným a vyhledávaným pojmem na italské vinařské mapě.

Majitel: Cristina Geminiani
Enolog: Cristina Geminiani
Roční produkce: 190 000 lahví
Rozloha: 29 hektarů

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.