Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Roero Arneis DOCG 2013
Vietti
Roero Arneis DOCG 2013
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
VÝPR.

Roero Arneis DOCG 2013

Vietti
Barva vína Roero Arneis je zlato-žlutá střední intenzity a viskozity. Intenzivní aroma bílého ovoce s nádechem herbálních tónů je velmi atraktivní, které přechází na suché a plné patro s příjemně harmonickou kyselinkou, svěžestí a čistotou.
  • Bibenda (AIS)***

Doporučení v gastronomii: Telecí maso v tuňákové omáčce Vitello tonnato.

Hodnocení zákazníků*****
Recenze (1)
Odrůda:Arneis
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:13%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:pozor, poslední kus
Běžná cena v obchodech: 450 vč. DPH
Naše cena:450 Kč vč. DPH 349 Kč vč. DPH
DPH:21%
Ušetříte: 101 Kč
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Na tuto položku nelze uplatnit žádné další slevy.

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Telecí maso v tuňákové omáčce Vitello tonnato.

Odrůda:Arneis
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:13%

Recenze Roero Arneis DOCG 2013

  • Josef, Přidáno: 18.12.2014 23:25
    Nevěřil bych, že víno dokáže skvěle doplnit takovou klasiku, jako je celerový Waldorf salát, a ejhle! Tohle ho nejen doplnilo, ale dokonce obohatilo!
Více o vinařství
Vietti
Historie rodiny Vietti sahá až do 19. století, nicméně to bylo patriarcha Mario Vietti, jenž jako první v roce 1919 sjednotil různé rodinné zemědělské aktivity, které propojil s pěstováním výběrových hroznů na stanovištích prvotřídní bonity, ze kterých začal produkovat víno. V roce 1952 pak Alfredo Currado, manžel Mariovy dcery Luciany, vytvořil jedno z nejvěhlasnějších vinařství v Piemontu a přičinil se o to, že se stalo jedním z prvních výrobců, které se zaměřilo na vývoz do USA. Alfredo je také známý jako tzv. „duchovní otec“ odrůdy Arneis, jenž propagoval tento téměř zapomenutý bílý kultivar původem z podoblasti Roero. Alfredův zeť, Mario Cordero, který se připojil k rodinnému podniku v roce 1983, se začal starat o marketing a prodej. V roce 1990 jeho syn Luca převzal vedení a se zahraniční praxí a zkušenostmi z Bordeaux a Kalifornie, pokračuje v duchu opravdového rodinného vinařství. Majitel: Luca Currado a Mario Cordero Enolog: Luca Currado Roční produkce: 250 000 Rozloha: 37 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.