Bezpečná doprava

DOPRAVA

 

A) KURÝRNÍ SPOLEČNOST DPD

Abychom Vám mohli garantovat nejvyšší kvalitu služeb, zajistili jsme pro Vás smluvně přepravu zásilek společnostmi DPD, Messenger a Liftago.

Den před doručením zásilky Vás bude kurýrní služba informovat e-mailem nebo textovou zprávou. V případě, že budete chtít změnit termín doručení, můžete tak jednoduše učinit odpovědí na tuto textovou zprávu nebo e-mail. Zboží Vám bude doručeno během tří pracovních dnů (po Praze se společností Liftago ještě týž den).

Zboží Vám také můžeme dopravit do sítě výdejních míst DPD, Úloženky a prodejen Mountfield, kde si je poté osobně vyzvednete.

Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna až do výše 50.000,- Kč pro případ rozbití nebo ztráty zboží během přepravy zásilky.

Doporučujeme, abyste si vždy pečlivě zkontrolovali zásilku, resp. počet a stav balíků, v případě jejich poškození se, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodních podmínek.

 

B) OSOBNÍ ODBĚR U NÁS

Telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové pošty je možné se domluvit na osobním odběru v našem skladu na adrese v ulici U Továren 256/14, Praha 10 - Hostivař (skladový areál Jubel) a to ve všední dny od 8:00 do 16:00. V tomto případě akceptujeme pouze platbu v hotovosti. Při osobním odběru se neúčtuje poplatek za doručení zboží.

 

C) OSOBNÍ ODBĚR VE VÝDEJNÍCH MÍSTECH

Zboží si můžeme osobně vyzvednout v síti výdejních míst DPD, Uloženky a prodejen Mountfield ve více než 80 místech po celé České republice

 

CENY ZA DOPRAVU

Cena za doručení zboží činí 95,- Kč, v případě osobního vyzvednutí v síti prodejen DPD, Úloženky nebo Mountfiled 75,- Kč. Při objednání alespoň šesti (i odlišných) lahví (je samozřejmě možné kombinovat vína s olivovými oleji) je doprava zdarma.

Vína dodáváme i na Slovensko. Cena za dopravu je 7 EUR. Při objednání alespoň 6 lahví je doprava zdarma. Pro objednávky ma Slovensko můžete použít náš slovenský eshop www.vinodoc.sk.