Bezpečná doprava

DOPRAVA

 

A) KURÝRNÍ SPOLEČNOST DPD

Abychom Vám mohli garantovat nejvyšší kvalitu služeb, zajistili jsme pro Vás smluvně přepravu zásilek společností DPD.

Den před doručením zásilky Vás bude kurýrní služba informovat e-mailem nebo textovou zprávou. V případě, že budete chtít změnit termín doručení, můžete tak jednoduše učinit odpovědí na tuto textovou zprávu nebo e-mail. Zboží Vám bude doručeno během tří pracovních dnů.

Zboží Vám také můžeme dopravit do sítě výdejních míst DPD, Úloženky a prodejen Mountfield, kde si je poté osobně vyzvednete.

Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna až do výše 50.000,- Kč pro případ rozbití nebo ztráty zboží během přepravy zásilky.

Doporučujeme, abyste si vždy pečlivě zkontrolovali zásilku, resp. počet a stav balíků, v případě jejich poškození se, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodních podmínek.

 

B) OSOBNÍ ODBĚR U NÁS

Telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové pošty je možné se domluvit na osobním odběru v našem skladu na adrese v ulici U Továren 256/14, Praha 10 - Hostivař (skladový areál Jubel) a to ve všední dny od 8:00 do 16:00. V tomto případě akceptujeme pouze platbu v hotovosti. Při osobním odběru se neúčtuje poplatek za doručení zboží.

 

C) OSOBNÍ ODBĚR VE VÝDEJNÍCH MÍSTECH

Zboží si můžeme osobně vyzvednout v síti výdejních míst DPD, Uloženky a prodejen Mountfield ve více než 80 místech po celé České republice

 

GARANCE BEZPEČNOSTI BALENÍ

VinoDoc s.r.o. používá pouze spolehlivý, bezpečný a ekologický způsob balení Vigoroso. Tento mezinárodně patentovaný systém balení pro spedici lahví je navržen tak, aby zabalené zboží vydrželo nejtěžší nárazy a pády, k jakým může dojít při jeho přepravě. Celý obal je 100% recyklovatelný.

CENY ZA DOPRAVU

Cena za doručení zboží činí 95,- Kč, v případě osobního vyzvednutí v síti prodejen DPD, Úloženky nebo Mountfiled 75,- Kč. Při objednání alespoň šesti (i odlišných) lahví (je samozřejmě možné kombinovat vína s olivovými oleji) je doprava zdarma.

Vína dodáváme i na Slovensko. Cena za dopravu je 7 EUR. Při objednání alespoň 6 lahví je doprava zdarma. Pro objednávky ma Slovensko můžete použít náš slovenský eshop www.vinodoc.sk.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací