Doprava

A) KURÝRní přeprava

Abychom Vám mohli garantovat rychlé dodání zboží, zajistili jsme pro Vás smluvně přepravu zásilek společnostmi DPD a Messenger. Den před doručením zásilky Vás bude kurýrní služba informovat e-mailem nebo textovou zprávou. V případě, že budete chtít změnit termín doručení, můžete tak jednoduše učinit odpovědí na tuto textovou zprávu nebo e-mail. Zboží Vám bude doručeno během tří pracovních dnů.

Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna až do výše 50 000 Kč pro případ rozbití nebo ztráty zboží během přepravy zásilky.

Doporučujeme, abyste si vždy pečlivě zkontrolovali zásilku, resp. počet a stav balíků, v případě jejich poškození se, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodních podmínek.

B) OSOBNÍ ODBĚR u nás

Telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové pošty je možné se domluvit na osobním odběru v našem skladu na adrese v ulici U Továren 256/14, Praha 10 - Hostivař (skladový areál Jubel) a to ve všední dny od 8:00 do 16:00. Před cestou do skladu si termín vyzvednutí potvďte na: 773 348 743.

V tomto případě akceptujeme pouze platbu v hotovosti. Při osobním odběru se neúčtuje poplatek za doručení zboží.

C) Osobní odběr ve výdejních místech

Zboží si můžeme osobně vyzvednout v síti výdejních míst DPD, Uloženky a prodejen Mountfield ve více než 80 místech po celé České republice.

D) Expresní doručení po Praze s Liftago

Pokud si přejete doručit zboží na adresu v rámci hlavního města Prahy, můžete zvolit expresní doručení týž samý den po dokončení objednávky prostřednictvím společnosti Liftago. Platí pro objednávky zadané v pracovních dnech do 14:30h.

 

CENY za dopravu

Cena za doručení zboží kurýrní službou DPD činí 105 Kč, v případě osobního vyzvednutí v síti prodejen DPD, Úloženky nebo Mountfiled 75 Kč. Přeprava prostřednictvím kurýrů Messenger stojí 115 Kč. Expresní doručení týž den společností Liftago pak vyjde na 180 Kč. Při objednání alespoň šesti (i odlišných) lahví (je samozřejmě možné kombinovat vína s olivovými oleji) je doprava zdarma.

 

Vína dodáváme i na Slovensko. Cena za dopravu je 7 EUR. Při objednání alespoň 6 lahví je doprava zdarma. Pro objednávky na Slovensko můžete použít náš slovenský eshop www.vinodoc.sk.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací