Doprava

A) KURÝRní přeprava

Abychom Vám mohli garantovat rychlé dodání zboží, zajistili jsme pro Vás smluvně přepravu zásilek společnostmi DPD a Messenger. Den před doručením zásilky Vás bude kurýrní služba informovat e-mailem nebo textovou zprávou. V případě, že budete chtít změnit termín doručení, můžete tak jednoduše učinit odpovědí na tuto textovou zprávu nebo e-mail. Zboží Vám bude doručeno během tří pracovních dnů.

Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna až do výše 50 000 Kč pro případ rozbití nebo ztráty zboží během přepravy zásilky.

Doporučujeme, abyste si vždy pečlivě zkontrolovali zásilku, resp. počet a stav balíků, v případě jejich poškození se, prosím, držte bodu 6.4 našich obchodních podmínek.

B) OSOBNÍ ODBĚR u nás

Telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové pošty je možné se domluvit na osobním odběru v našem skladu na adrese v ulici U Továren 256/14, Praha 10 - Hostivař (skladový areál Jubel) a to ve všední dny od 8:00 do 15:30. Před cestou do skladu si termín vyzvednutí potvďte na: 773 348 743.

V tomto případě akceptujeme pouze platbu v hotovosti. Při osobním odběru se neúčtuje poplatek za doručení zboží.

C) Osobní odběr ve výdejních místech

Zboží si můžeme osobně vyzvednout v síti výdejních míst DPD, Uloženky a prodejen Mountfield ve více než 80 místech po celé České republice.

D) Expresní doručení po Praze s Liftago

Pokud si přejete doručit zboží na adresu v rámci hlavního města Prahy, můžete zvolit expresní doručení týž samý den po dokončení objednávky prostřednictvím společnosti Liftago. Platí pro objednávky zadané v pracovních dnech do 14:30h. 

 

CENY za dopravu

Cena za doručení zboží kurýrní službou DPD činí 140 Kč, v případě osobního vyzvednutí v síti prodejen DPD, Úloženky nebo Mountfiled 90 Kč. Přeprava prostřednictvím kurýrů Messenger stojí 130 Kč. Pokud si v našem e-shopu objednáte zboží v minimální hodnotě 2500 Kč, je doprava prostřednictvím DPD nebo Messenger zdarma. Expresní doručení týž den společností Liftago vyjde vždy na 200 Kč.

 

Vína dodáváme i na Slovensko. Cena za dopravu je 200 Kč. Pro objednávky v minimální hodnotě 2500 Kč je doprava prostřednictvím DPD kurýr zdarma. Pro objednávky na Slovensko můžete použít náš slovenský eshop www.vinodoc.sk.