Vinařství

Při výběru vín je samozřejmě velmi důležitý styl a filozofie konkrétního vinařství. V Itálii najdete širokou škálu výrobců od malých rodinných vinařství, přes velké vinařské provozy a pěstitelská družstva, která sdružují desítky pěstitelů vyrábějících vína pod hlavičkou jednoho vinařství.

Pro některé vinařské regiony jako Piemont nebo Friuli jsou typická menší nebo středně velká vinařství rodinného charakteru, na jihu Itálie pak najdete spíše větší výrobce. Velikost toho či onoho vinařství ještě ovšem neříká nic o kvalitě vín.

Je potřeba zkoušet a hledat styl vín, který vám bude vyhovovat. Většinou platí, že pokud vám zachutná jedno víno od konkrétního vinařství, budete spokojeni i s dalšími víny tohoto výrobce.

Abychom vám výběr vín usnadnili u všech vín najdete také popis vinařství, abyste si mohli udělat obrázek o tom, zda například hospodaří na svých vinicích v BIO režimu, případně s jakými odrůdami vinař pracuje.

Všechna vinařství, která najdete v našem sortimentu, jsme pečlivě vybrali a všechna vína dovážíme napřímo z Itálie, na základě často dlouholetých vztahů s jednotlivými vinaři. Naši partneři reprezentují špičku a tu nejlepší kvalitu současné italské vinařské branže.

Více informací ↓ Méně informací ↑
Řadit podle:

300+
různých vín

Vybíráme to nejlepší z Itálie a všechna vína pečlivě ochutnáváme. V současnosti zastupujeme více než 50 vinařství.

Sleva 100 Kč
na první nákup

Zaregistrujte se u nás a jako bonus dostanete 100 Kč poukaz na první nákup.

Doprava zdarma
od 2500 Kč

Při objednávce alespoň za 2500 Kč máte dopravu po celé České republice zdarma.

Věrnostní
program

Odměníme Vás za věrnost. Za opakované nákupy můžete získat trvalou slevu až 12 %.