Galadegustace VinoDoc

Galadegustace VinoDoc

O galadegustaci

Oblíbená galadegustace společnosti VinoDoc za účasti vinařů opět nabídne širokou paletu klasických vín z Evropy. Udělejte si 18. června krásné degustační odpoledne se svými přáteli a blízkými a poznejte sympatické vinaře nejen z Itálie.

Společnost VinoDoc pořádá 6. ročník Galadegustace vín ze svého portfolia. V rámci degustačního odpoledne budete moci volně ochutnávat vzorky ze široké nabídky více než 100 vín a setkáte se se zástupci vinařství ze sortimentu společnosti VinoDoc. Vstupné zahrnuje neomezenou degustaci prezentovaných vín.

Velká přehlídka prémiových vín se uskuteční
18. června od 13 do 19 hodin na adrese Na Pankráci 125, Praha 4.

Užijte si báječné odpoledne v doprovodu sympatických vinařů a kvalitních vín. Přijďte na galadegustaci vín z Itálie, Španělska, Francie, Rakouska nebo Moravy. Celkem na vás čeká 20 vinařství a více než 100 vzorků vín. Díky milé atmosféře a skvělým vínům přivítá Galadegustace VinoDoc každým rokem stále více milovníků vína. 


120 vín z Evropy

20 různých vinařství

neomezená degustace

Vstupenky

V rámci vstupného se můžete těšit na neomezenou degustaci prezentovaných vín. Sklenice budou k dostání na místě za vratnou zálohu 250 Kč.

Vstupenky na volnou degustaci si můžete zakoupit v předprodeji - prvních 50 vstupenek za zvýhodněnou cenu 950 Kč. Pro platbu využijte následující formulář GoOut. Vstupenky lze zakoupit i přímo na místě v den akce za cenu 1 250 Kč.

 

Program

13:00 - 19:00
Volná degustace

15:00 - 16:00
Masterclass  - Franciacorta
(Mirabella)

Součástí programu galadegustace bude i řízená Masterclass. Na tuto degustaci je potřeba se předem registrovat, kapacita bude omezena na 16 osob. Cena řízené ochutnávky je 200 Kč. Pokud máte zájem o zakoupení vstupenky, napište na duda@vinodoc.cz. Uveďte jméno, adresu, počet vstupenek a název degustace.

Seznam vín

Edea Brut Franciacorta DOCG
Satèn Franciacorta DOCG
Rosé Franciacorta DOCG
Demetra Brut Nature Millesimato 2018 DOCG
Demetra Rosé Brut Nature Millesimato 2016 DOCG
DØM Riserva Franciacorta 2016 DOCG

  •  

Seznam vinařství

ITÁLIE
FRANCIE
ŠPANĚLSKO
ČESKÁ REPUBLIKA

 

fotogalerie


V případě dotazů kontaktujte:
Mikuláš Duda
Tel: 734 525 053
E-mail: info@vinodoc.cz

Místo konání:
Adresa: Na Pankráci 125, Praha 4