Často kladené dotazy a naše odpovědi

Vaše ceny obsahují i DPH?

Ano, jedná se o konečné ceny s platnou daní z přidané hodnoty ve výši 21 %.

 

Obsahují ceny i náklady spojené s balením a dodáním zboží?

Při objednání šesti lahví (mohou být mix) je doprava, která je zajišťována kurýrní službou, zdarma. Při objednání méně než šesti lahví aplikujeme za dopravu poplatek 95 Kč. Balení a přepravní krabice EWINE jsou zdarma, nejsou zde tak žádné další náklady.

Vína dodáváme i na Slovensko. Cena za dopravu je 9,90 EUR. Při objednání alespoň 12 (i odlišných) lahví je doprava zdarma.

 

Mohu si objednat i jednu láhev?

Ano, samozřejmě. Je třeba jen počítat s poplatkem za dopravu ve výši 95 Kč.

 

Zasíláte víno i do zahraničí, přesněji na Slovensko?

Ano, vína jsme schopni doručit nejen v rámci České republiky, ale také na Slovensko.

 

Za jak dlouho po objednání mohu počítat, že mi víno přijde?

Víno k Vám dorazí kurýrní službou DPD během tří pracovních dnů. Den předem Vám kurýrní služba zašle oznámení o doručení zásilky SMS zprávou nebo e-mailem. Detailní informace o přepravě naleznete zde.

 

Chtěl bych si objednat kvalitní víno a mám strach, že se cestou lahev rozbije.

Vína rozesíláme prostřednictvím přepravních krabic EWINE SECURE PACK, které již v Německu, Francii a Itálii bezpečně přepravily více jak 2 mil. lahví. Jedná se o praktický, bezpečný a díky 100% recyklaci i ekologický způsob přepravy, který ve spojení s kurýrní službou zajistí, že si víno vychutnáte včas a v pořádku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.