Vína pro firmy

Nakupujte kvalitní italská vína v internetovém obchodu VinoDoc.cz. Při objednávce nad 15 000 Kč dostanete z ceny vín okamžitou slevu 10 %.

Víno jako firemní dárek

Víno je vhodný dárek, kterým lze udělat radost klientům, zákazníkům nebo zaměstnancům. Máme v nabídce širokou paletu více než 300 vín různých stylů, za ceny, za které se vína prodávají přímo v Itálii. Bílá, růžová i červená vína, specialitou našeho internetového obchodu je široká nabídka špičkových šumivých vín Prosecco.

Jsme připraveni pomoci s výběrem a navrhnout ten správný dárek dle Vašeho cenového očekávání. Nabízíme vína se skvělým poměrem ceny a kvality, od levnějších položek až po nejvyhlášenější vína z Toskánska či Piemontu. Do kategorie luxusních darů mohou patřit vína jako Vino Nobile di Montepulciano, Chianti Classico, Brunello di Montalcino nebo Barolo.

Rádi zajistíme:

  • Dodávku kvalitního vína jako daru pro Vaše zákazníky, dodavatele či zaměstnance. Vína společně vybereme a ochutnáme u Vás ve firmě.
  • Nastavení permanentní slevy na odběr z našeho eshopu, kterou budou moci dle potřeb využívat Vaši obchodníci či management v průběhu roku.
  • Víno jako firemní benefit pro zaměstnance – nastavíme slevový kód pro objednávky ze strany zaměstnanců (při objednání šesti vín doručujeme zdarma po celé ČR).
  • Zajistíme řízenou ochutnávku vín přímo ve Vaší firmě. V rámci setkání se zaměstnanci nebo jako součást programu jednání s obchodními partnery.
  • Pro Vás a Vaše zákazníky zorganizujeme all-inclusive zájezd do některého z italských vinařských regionů blog.vinodoc.cz/zajezdy-za-vinem/

Víno jako součást firemní akce nebo večírku

Jsme připraveni sestavit nabídku vín přesně na míru Vaší firemní akce. Vína doporučíme dle charakteru události nebo s ohledem na doprovodnou gastronomii.

Vybírejte z široké palety vín

VinoDoc.cz disponuje největší nabídkou italských výběrových vín v ČR. Seznamte se s nabídkou 50 italských vinařství prostřednictvím našeho internetového obchodu, nebo nás kontaktujte na:

Darujte Vašim klientům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům kvalitní vína z VinoDoc

Nabídku Vám rádi připravíme do 24 hodin!

E-mail: duda@vinodoc.cz

Telefon: 734 525 053