Kalendář akcí

Víno se musí především prožívat!

Ochutnejte naše vína na některé ze zajímavých akcí. Pokud bydlíte v Praze nebo v okolí, nenechte si ujít naše řízené ochutnávky, které pravidelně pořádáme na adrese Na Pankráci 125, Praha 4. Pravidleně pořádáme také online degustace.

Květnová online degustace

Květnová online degustace

Rádi bychom Vás pozvali na online degustaci, v rámci které si budete moci vychutnat sluncem vytuněná vína ze středomořské Sicílie.  Sicílie je se svými 120 tisíci hektary jedním z největších vinařských regionů Itálie. Některá z nejzajímavějších vín se rodí na vinicích na úpatí Etny. Jsou to vína nenapodobitelného charakteru, což jednoznačně potvrzuje i produkce vinařství Cottanera. Seznamte se s víny, která jsou vyrobena z regionálních odrůd jako Nerello Mascalese a Nerello Cappuccio. Mineralita, elegance a živost, to je základní charakteristika těchto vín. Historie vinařství Tasca d´Almerita sahá až do roku 1830, kdy zástupci stejnojmenné rodiny zakoupili usedlost Tenuta Regaleali. V současnosti Tasca d´Almerita patří ke špičce výrobců tohoto středomořského ostrova. V roce 2019 mu americký časopis Wine Enthusiast udělil titul nejlepšího evropského vinařství. V nabídce vinařství najdete zejména vína z typických sicilských odrůd a v tomto balíčku najdete Grillo, Nero d´Avola nebo červené cuvé Cygnus.

Složení sady:
Bianco Sicilia "Barbazzale" DOC, Cottanera
Etna Rosso "Barbazzale" DOC, Cottanera
Etna Bianco DOC, Cottanera
Nero d´Avola "Lamuri" DOC, Tasca d´Almerita
Grillo "Cavallo delle Fate" DOC, Tasca d´Almerita
"Cygnus" Rosso Sicilia IGT, Tasca d´Almerita


Komplet šesti lahví 0,75l můžete v průběhu dubna pořídit za zvýhodněnou cenu 1880 Kč. Jako bonus dostanete dopravu zdarma kurýrem a také vstup na online degustaci 19. května, kdy si o těchto vínech řekneme ještě mnohem víc.

Odkaz na degustační balíček je zde.

19. 5. 2021, od 19:00

Online

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací