Kalendář akcí

Víno se musí především prožívat!

Ochutnejte naše vína na některé ze zajímavých akcí. Pokud bydlíte v Praze nebo v okolí, nenechte si ujít naše řízené ochutnávky, které pravidelně pořádáme na adrese Na Pankráci 125, Praha 4. Pro mimopražské pak organizujeme zajímavé online degustace.

Březnová online degustace

Online degustace toskánských vín

Rádi bychom Vás pozvali na online degustaci, v rámci které si představíme šest zajímavých vín z různých regionů Itálie. Podmínkou účasti je zakoupení degustačního balíčku. Kromě vín od nás následně obdržíte e-mailem také odkaz pro přihlášení do degustace, kde si k vínům, jednotlivým vinařstvím či regionům Itálie řekneme více.

Nachystali jsme Pestrý balíček, ve kterém najdete růžové Prosecco a bílá vína ze severní Itálie, tedy Luganu a Soave. Piemont reprezentuje noblesní červené Langhe Nebbiolo od biodynamického vinaře Ferdinanda Principiana. San Lorenzo je zase plné červené víno z jedné z nejoblíbenějších odrůd, tedy Montepulciana a sestavu uzavírá červené Rosso del Conte z vinařství Manincor.

Složení sady:
Prosecco Rosé DOC Brut, Montelvini
Soave Classico DOC 2019, Suavia
Lugana DOC 2019, Olivini
Rosso Conero "San Lorenzo" DOC 2018, Umani Ronchi
Langhe Nebbiolo DOC 2018, Ferdinando Principiano
Vigneti delle Dolomiti Rosso "Reserve del Conte" 2018, Manincor

Komplet šesti lahví 0,75l můžete v průběhu března pořídit za zvýhodněnou cenu 1890 Kč. Jako bonus dostanete dopravu zdarma kurýrem a také vstup na online degustaci 25. března, kdy si o těchto vínech řekneme ještě mnohem víc.

Odkaz na degustační balíček je zde.

25. 3. 2021, od 19:00

Online

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací