Kalendář akcí

Víno se musí především prožívat!

Ochutnejte naše vína na některé ze zajímavých akcí. Pokud bydlíte v Praze nebo v okolí, nenechte si ujít naše řízené ochutnávky, které pravidelně pořádáme na adrese Na Pankráci 125, Praha 4.

POZOR: Veškeré degustační akce jsou pro tuto chvíli odloženy! O nových termínech budeme informovat.

Degustace: Novinky v nabídce

Srdečně Vás zveme na degustaci, v rámci které si představíme některé novinky v naší nabídce. Procestujeme společně pět vinařských regionů, konkrétně Benátsko, Emilia-Romagna, Sicílii, Apulii a Piemont. Ochutnáte šumivou Malvasii, dvě parádní Soave Classico, bílé a červené z Etny, nebo vína odrůdy Negro Amaro. Vrcholem degustace bude noblesní Barolo DOCG del Commune di La Morra 2016. Těšíme se na Vás, ve vlastních prostorách na adrese Na Pankráci 125, Praha 4.

Degustační list:

Cena degustace: 450 Kč

Vína představí Mikuláš Duda (VinoDoc.cz, Podkorkem.cz).

 

?????

Na Pankráci 125
Praha 4

Degustace: Méně známé odrůdy Itálie

Srdečně Vás zveme na degustaci, v rámci které si představíme některé méně známé italské odrůdy. Z bílých vín to bude Roscetto, Fiano, Albana nebo sardské Torbato. Červená vína budou z odrůd jako Sagrantino, Lacrima di Morro, Groppello nebo Nerello Mascalese. Poznáte rozmanitost italských vín v plné své kráse. Těšíme se na Vás, ve vlastních prostorách na adrese Na Pankráci 125, Praha 4.

Degustační list:

Cena degustace: 500 Kč

Vína představí Mikuláš Duda (VinoDoc.cz, Podkorkem.cz).

 

???????

Na Pankráci 125
Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací