Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Fiano "Minutolo" Puglia IGT 2014
Polvanera
Fiano "Minutolo" Puglia IGT 2014 
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BIO

Fiano "Minutolo" Puglia IGT 2014

Polvanera
Lokální odrůda Fiano Minutolo je v posledních letech znovuobjevená vinaři z Apulie. Vína této odrůdy jsou osobitá, připomínají výraznou aromatikou Sauvignon blanc nebo muškát. Filippo Cassano zpracovává Fiano Minutolo čistě v nerezových tancích, aby uchoval její svěžest a ovocitost. Výsledné víno je suché, expresivně voní po heřmánku, grepu, broskvi nebo černorybízovém listu. V ústech je delikátní, komplexní a vyvážené. Explozi chutí dominuje grapefruit, žlutý meloun nebo ananas. Příjemná dochuť zůstává v ústech až neuvěřitelně dlouho.
Doporučení v gastronomii: Rybí polévka s rajčaty, risotto s mořskými plody
Odrůda:Fiano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:12%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:skladem
Naše cena: 360 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Rybí polévka s rajčaty, risotto s mořskými plody
Odrůda:Fiano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:12%

Recenze Fiano "Minutolo" Puglia IGT 2014

Více o vinařství
Polvanera
Projekt vinařství Polvanera vznikl v roce 2003, kdy se Filipo Cassano rozhodl navázat na dlouhou rodinnou zemědělskou tradici a zahájil ambiciózní projekt zaměřený na zvyšování prestiže odrůdy Primitivo. Z tohoto důvodu koupil a obnovil starou farmu v Gioia del Colle s významnými výsadbami velmi starých keřů Primitiva. Název Polvanera je odvozen od tmavě hnědé až černé půdy, která je typická pro okolní vinice. Celkem vinařství disponuje 35 hektary ekologicky obhospodařovaných vinohradů, organicky certifikovaných od roku 2008. Díky precizní práci ve vinohradech a vášni, kterou Filipo Cassano odrůdě Primitivo věnuje, se jeho vinařství ve velmi krátké době stalo uznávanou značkou na mezinárodní scéně. Majitel: Filipo Cassano Enolog: Filipo Cassano Roční produkce: 200 000 lahví Rozloha: 35 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.