Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne

Věrnostní program

Věrnostní program

Každý Váš nákup na VinoDoc.cz v hodnotě nad 500 Kč odměníme věrnostními body, které můžete následně vyměnit za slevu na některou z dalších objednávek.

Co je Věrnostní program
Internetový obchod VinoDoc.cz disponuje největší nabídkou italských výběrových vín v ČR. Máme v nabídce širokou paletu více než 200 vín různých stylů, za ceny, za které se vína prodávají přímo v Itálii. Opakovanými nákupy navíc zákazníci mohou získat dodatečnou slevu z ceny vín nebo olivových olejů v nabídce VinoDoc.cz. Za každý nákup nad 500 Kč se zákazníkům na virtuální účet připisují věrnostní body, které lze přeměnit na korunovou slevu na zboží. 


Věrnostní body se zákazníkovi připisují na virtuální účet za každý provedený nákup, realizovaný po registraci a přihlášení ve vinotéce VinoDoc.cz. Nasbírané body lze použít již při druhé objednávce. Aktuální počet získaných věrnostních bodů se zákazníkovi zobrazuje po přihlášení na stránkách VinoDoc.cz.

Hodnota věrnostních bodů
Věrnostní body se zákazníkovi připisují za každý realizovaný nákup ve výši minimálně 500 Kč. Množství věrnostních bodů získaných z nákupu dosahuje 5 % z celkové hodnoty objednávky. Při nákupu vín v celkové hodnotě 1000 Kč tak například zákazník získává 50 věrnostních bodů, při nákupu za 1500 Kč to je 75 bodů. Věrnostní body lze při některém z dalších nákupů přeměnit na slevový kupon, přičemž 1 věrnostní bod = 1 Kč slevy.

Do Věrnostního programu se nezapočítávají objednávky na zboží v akční nabídce, nebo jinak cenově zvýhodněné. Kdy nezískáte věrnostní body:

  • Body se nepočítají z objednávky, na kterou byl použit slevový kupón na první nákup.
  • Pokud má zákazník nastavenu individuální slevu, nebudou se věrnostní body počítat.
  • Bude-li mít položka individuální slevu, nebude zahrnuta do částky pro výpočet věrnostních bodů.
  • Částka pro výpočet bodů se bude skládat pouze z cen položek (nikoliv z ceny přepravy).

Jak rychle se body připisují
K připsání věrnostních bodů dochází ve chvíli, kdy je objednávka vyřízena a doručena zákazníkovi. Vaše případné dotazy týkající se Věrnostního programu zodpovíme prostřednictvím emailu info@vinodoc.cz.

Staňte se pravidelnými zákazníky internetového obchodu VinoDoc.cz a nakupujte italská vína za nejlepší ceny v ČR!

Zaregistrovat se do věrnostního programu >>

 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.