Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Valpolicella Classico DOC 2016
Speri
Valpolicella Classico DOC 2016
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BIO

Valpolicella Classico DOC 2016

Speri
Příjemné a svěží energické víno, tvořené kombinací odrůd Corvina, Rondinella a Molinara. Pochází z vinic v srdci oblasti Valpolicella Classico. Ve skleničce zaujme rubínově červenou barva s fialovými odlesky a intenzivní vůní červeného rybízu, třešní a fialek. V chuti je středně plné, šťavnaté a s nádhernou ovocností, pije se jedna báseň.
  • James Suckling91 bodů
Doporučení v gastronomii: těstoviny, milánské risotto, bílé maso.
Odrůda:60% Corvina, 30% Rondinella a 10% Molinara
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:12,5%
Dostupnost:skladem
Naše cena: 270 Kč vč. DPH
DPH:21%
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: těstoviny, milánské risotto, bílé maso.
Odrůda:60% Corvina, 30% Rondinella a 10% Molinara
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:12,5%

Recenze Valpolicella Classico DOC 2016

Více o vinařství
Speri

Vinařství Speri patří mezi absolutní špičku výrobců regionu Valpolicella Classico. Historie vinařství sahá až do roku 1874 a po celou dobu svého fungování si vinařství uchovává rodinný charakter. Dnes je vinařství v rukou sedmé generace potomků původního zakladatele. Vína jsou produkována pouze z vlastních vinic, kterých má Speri v zóně Valpolicella Classico zhruba 60 hektarů. Amarone pochází z vinice Monte Sant`Urbano v obci Furmane. Je to skvěle umístěná poloha na vrcholu kopce, s průměrným stářím révy přes 20 let. Samozřejmostí je pro vinařství Speri šetrnost vůči životnímu prostředí, po mnoha letech udržitelného hospodaření jsou vína počínaje ročníkem 2015 organicky certifikovaná. Vinařství prošlo modernizací výrobních technologií a díky zkušenostem a pečlivému přístupu je schopno produkovat jedny z nejlepších vín celého regionu.

Majitel: rodina Speri
Enolog: Giampaolo Speri
Roční produkce: 350 000 lahví 
Rozloha: 60 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.