Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Franciacorta DOCG Brut
Mirabella
Franciacorta DOCG Brut
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Franciacorta DOCG Brut

Mirabella
Nádherné a energické víno tvořené směsí odrůd Chardonnay (70 %) a Pinot bianco (30 %). Víno zraje minimálně 24 měsíců na kvasnicích. Ve vůni se objevují jemné kvasnicové tóny, zlaté jablíčka, tropické ovoce nebo pečený chléb. Na jazyku je víno příjemně ovocné, harmonické a s pikantní kyselinou. Víno působí suše, svěže, lze ho servírovat i ve větší skleničce, ve které se rozvine jeho aromatický profil.
Doporučení v gastronomii: Pokrmy z ryb, mořské plody.
Hodnocení zákazníků*****
Recenze (1)
Odrůda:70% Chardonnay, 30% Pinot Bianco
Zrání:klasická metoda kvašení v uzavřené láhvi min. 24 měsíců
Obsah alk.:12,5%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Dostupnost:skladem
Naše cena: 450 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Pokrmy z ryb, mořské plody.
Odrůda:70% Chardonnay, 30% Pinot Bianco
Zrání:klasická metoda kvašení v uzavřené láhvi min. 24 měsíců
Obsah alk.:12,5%

Recenze Franciacorta DOCG Brut

  • Tomáš, Přidáno: 26.7.2017 22:03
    Super šumivé víno. Italské \"šampaňské\", výborný poměr cena/požitek.
Více o vinařství
Mirabella
Region Franciacorta DOCG, to jsou špičková italská šumivá vína vyráběná tradiční metodou druhotného kvašení v láhvi. Nejen Italové jsou do těchto vín doslova zbláznění. Vinařství Mirabella, které v roce 1979 založil Teresio Schiavi, se velmi rychle zařadilo mezi nejzajímavější producenty této nevelké oblasti. Postupným rozšiřováním se dostalo až na stávajících 56 hektarů vinic, v rámci kterých hospodaří udržitelným způsobem s respektem k přírodě. Od roku 2012 pak vinařství využívá pouze energie z obnovitelných zdrojů. Vína z produkce vinařství Mirabella se vyznačují elegancí a čistotou, absolutně pro ně platí označení „vína z hroznů“, tedy vína bez přidaných aditiv. Vinařství také mimo jiné jako první v Itálii nalahvovalo šumivé víno bez jakýchkoliv alergenů nebo přidané síry (“Elite” Extra Brut Franciacorta DOCG). V naší nabídce naleznete trojici vín - Franciacorta Brut, dále Satèn Franciacorta, tedy 100% Chardonnay a noblesní Cuvée Demetra Brut 2009, tvořené odrůdami Chardonnay a Pinot bianco. Majitel: Teresio Schiavi Enolog: Teresio Schiavi Roční produkce: 450 000 lahví Rozloha: 56 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.