Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Montepulciano d´Abruzzo DOC 2014
La Valentina
Montepulciano d´Abruzzo DOC 2014
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
AKCE

Montepulciano d´Abruzzo DOC 2014

La Valentina

Krásně ovocné Montepulciano, které zaujme svým přímočarým a čistým projevem. Barva je výrazně rubínová s fialovými odlesky. Ve vůni lze objevit tóny červeného ovoce, jako je červený rybíz nebo maliny. Nechybí jemné kořenité tóny pepře a hřebíčku. V chuti je víno středně plné, působí sametově, připomíná borůvky, třešně nebo lékořici. Krásně energické a živé tříslo podporuje vysokou pitelnost tohoto vína.

  • Bibenda (AIS)****
  • D´Agata&Comparini91 bodů

Doporučení v gastronomii: K zahradnímu grilování a těstovinovým salátům.

Odrůda:Montepulciano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:13%
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Dostupnost:skladem
Běžná cena v obchodech: 280 vč. DPH
Naše cena:280 Kč vč. DPH 249 Kč vč. DPH
DPH:21%
Ušetříte: 31 Kč
Potenciál:Víno s potenciálem 2 až 5 let
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: K zahradnímu grilování a těstovinovým salátům.

Odrůda:Montepulciano
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:13%

Recenze Montepulciano d´Abruzzo DOC 2014

Více o vinařství
La Valentina
Fattoria La Valentina je relativně nové vinařství, které otevřelo své dveře v roce 2008 v objektu staré vinařské firmy z 80. let minulého století v regionu Abruzzy v obci Spoltore ležící na západ od města Pescara severně od stejnojmenné řeky. Založili je bratři Sabatino, Roberto a Andrea Di Properzio. Region Abruzzy se rozkládá po obou březích řeky Aterno (řecky Aternos), která získává jméno Pescara podle svého soutoku poblíž stejnojmenného hlavního města regionu Pescary, kde se vlévá do Jaderského moře. Oblasti dominují impozantní horské hřebeny pohoří Gran Sasso a Maiella. Toto rodinné vinařství se věnuje zlepšování pěstování a vinifikace autochtonních odrůd révy vinné na udržitelných zemědělských a technologických postupech s minimálními zásahy chemie, pesticidů a umělých hnojiv do díla přírody. Jinými slovy: autentisté. Mikroklimatické vinohradnické podmínky jsou ovlivněny přímořskými faktory, jelikož úzké pásmo mezi mořem a horami činí pouhých 20-25 km. Vinařství La Valentina vlastní čtyři usedlosti a jejich vinice se nacházejí na svazích s jílovito-vápencovým podložím. Majitel: Sabatino Di Properzio Enolog: Luco d'Attoma Roční produkce: 350 000 lahví Rozloha: 40 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.