Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

JSTE STARŠÍ 18 LET?

Ne
Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico "Villa Bianchi" DOC 2016
Umani Ronchi
Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico "Villa Bianchi" DOC 2016
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico "Villa Bianchi" DOC 2016

Umani Ronchi
Příjemné 100% Verdicchio z vinic, jejichž stáří dosahuje až 30 let. Barva vína je slámově žlutá se zelenkavými odlesky. V chuti je přímočaré, s ovocnými tóny připomínajícími citrusy a jablíčka Granny Smith a s náznakem bílých květů. Dochuť je lehce mandlová se svěží kyselinkou.
 • Gambero Rosso**
 • Veronelli88 bodů
Doporučení v gastronomii: Jako aperitiv a k lehčím předkrmům.
Hodnocení zákazníků*****
Recenze (3)
Odrůda:Verdicchio
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:12%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Dostupnost:skladem
Naše cena: 180 Kč vč. DPH
DPH:21%
Potenciál:Víno k okamžité konzumaci
Objem: 0,75 l
ks

Podrobný popis

Doporučení v gastronomii: Jako aperitiv a k lehčím předkrmům.
Odrůda:Verdicchio
Zrání:v nerezu
Obsah alk.:12%

Recenze Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico "Villa Bianchi" DOC 2016

 • michal, Přidáno: 21.9.2017 22:10
  Slámově žlutá, nazlátlá barva napoví, že víno bude pěkně nazrálé, přesto je ještě svěží, ovocné (zelená jablka, , příjemně minerální. ačkoliv tu máme podzimní studené počasí, přesto se k večernímu poslechu Dark side of the moon skvěle hodí... Milé překvapení za tu cenu. Na Vivino average price 317...
 • Jana, Přidáno: 4.3.2016 22:57
  Je svěží a přesto silné , ve vůni opravdu cítíte kyselá jablíčka. Víno doporučuji pokud máte rádi silnější \"dochuť\", kterou zanechá na patře.
 • Roman, Přidáno: 7.10.2015 00:17
  Dobré víno, nezklame. Lehké s alkoholovim tónem, dobře pitelne.
Více o vinařství
Umani Ronchi

Vinařství Umani Ronchi založil v roce 1957 Gino Umani Ronchi a za svoje sídlo si zvolil město Cupramontana ležící v srdci produkce vín Verdicchio Classico.

Skutečný výrobní a obchodní rozvoj vinařství začal o několik let později, kdy se ke společnosti připojil Roberto Bianchi a jeho zeť Massimo Bernetti. Firma je v rukou rodiny Bianchi-Bernetti od této doby, jejímž důležitým mezníkem počátkem roku 1968 byla konverze ke společnosti Azienda Vinicola s ručením omezeným. O něco později, kdy vedení převzal Massimo Bernetti, provozní a podnikatelský mozek společnosti, nyní jediný vlastník a prezident společnosti, začala doba mnoha významných investic. Stávající vinařství v obci Castelbellino, které bylo doposud využíváno ke zpracování a vinifikaci hroznů z odrůdy Verdicchio, bylo významně rozšířeno. V roce 1969 bylo zřízeno nové operační a administrativní ředitelství v obci Osimo, s výrobním centrem pro Rosso Conero s lahvovací linkou a rozsáhlými sklady. Expanze firmy Umani Ronchi a její úspěch na domácích a zahraničních trzích, zejména v Německu a v Anglii, umožnila její konsolidaci.

Od roku 1990 společnost řídí syn Michele. Ze 110 ha vinic produkuje Verdicchio Classico, z dalších 60 hektarů Rosso Conero a konečně v Colline Teramane sousední oblasti Abruzzo, kde od roku 2002 Umani Ronchi vlastní panství o 30 hektarech, se pěstuje Montepulciano d'Abruzzo, které jako první a jediné víno z této vinařské zóny získalo označení DOCG tohoto regionu.

Majitel: rodina Bernetti
Enolog: Giacomo Mattioli a Beppe Caviola
Roční produkce: 2 800 000 lahví
Rozloha: 230 ha

Zjistit více o vinařství

Hlídací pes

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@vinodoc.cz.